شرکت شتاب دهنده تجارت و کسب و کار خاورمیانه (شتاب) در طول بیش از 7 سال فعالیت خود در حوزه برگزاری رویدادهای تجاری داخلی و بین المللی، پروژه های موفق بسیاری را برگزار کرده است. این رویدادها با حضور و همکاری اساتید برجسته حوزه مدیریت و کسب و کار، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی، فعالان اقتصادی، مدیران صنایع و شرکت‌ها، سرمایه گذاران و متخصصان حوزه‌های مختلف برگزار شده است. هدف از برگزاری این رویدادها، ارتقاء سطح علمی مدیران ایرانی، مشاوره و انتقال تجربیات، ایجاد ارتباطات جدید برای فعالان اقتصادی در جهت توسعه کسب و کار، تبلیغات، اطلاع رسانی و معرفی برندهای ایرانی بوده است.

اولین همایش ملی سه دهه مقاومت اقتصادی ایران
اولین دوره همایش سه دهه مقاومت اقتصادی ایران با همکاری و حمایت دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و سایر سازمان‌ها و ارگان‌های کشوری در تاریخ 18 مهر 1394 در مرکز همایش‌های بین‌المللی هتل تابان مشهد با رویکرد ترسیم دورنمای اقتصاد ایران در شرایط تحریم برگزار گردید.
آشنایی با سیاست های دولت و مجلس در حوزه کسب وکار
چگونگی اخذ حمایت های دولت درحوزه کار و کارآفرینی
آینده مذاکرات هسته ای ایران و تحریم های اقتصادی
راهکارهای پیروزی در بازارهای پیش رو
چگونگی نحوه دریافت تسهیلات بانکی
آگاهی از آخرین قوانین کارو مالیاتی
همایش مدیران موثر درچشم انداز اقتصاد ایران
همایش مدیران موثر در چشم انداز اقتصاد ایران در تاریخ 29 بهمن 1394 در مرکز همایش های بین المللی هتل تابان مشهد برگزار گردید.
همایش فوق با حضور مسئولین ، اساتید برجسته اقتصاد، مدیریت و آینده پژوهی و با مشارکت حداکثری مدیران شرکت ها و کارخانجات بزرگ و مطرح از سراسر کشور با هدف آشنایی با سیاست‌های دولت و نظام درحوزه کسب و کار، اطلاع‌رسانی از نحوه حمایت دولت از فعالان اقتصادی در راستای اقتصاد مقاومتی ، دستیابی به سند چشم انداز 20ساله و ترسیم دورنمای اقتصاد ایران، چگونگی رقابت در بازارهای پسا تحریم، آشنایی با استانداردهای جهانی مورد نیاز، بررسی عوامل مهم در سلامت و پایداری سازمان‌ها و استفاده از تجارب و الگوهای موفق کشورهای در حال توسعه و پیشرفته برگزار شد .
همایش یک دهه فعالیت ماندگار تا ایران 1404
این همایش با مشارکت فدراسیون جهانی آینده پژوهی و حمایت دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزرات صنعت معدن و تجارت ایران، استانداری تهران و بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی در 25شهریورماه 1395 در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیمای تهران برگزار گردید.
از آنجا که هر نظام اقتصادی دارای اهداف و چشم اندازی متناسـب با استراتژی‌ها و برنامه‌های کلان آن کشـور است و چشم انداز ایران در سال 1404، تبدیل شدن به کشـوری توسعه یافته با جایـگاه اول اقتصادی در منطقه و تاثیرگذار در رویـدادهای جهـانی است، این رویداد با هدف هـدایت و مدیریت بنگاه های اقتـصادی در جهت تحقق چشم انداز سال 1404 برگزار گردید.
همایش مدیریت چند ملیتی، برند ایرانی، اعتبار جهانی
همایش مدیریت چند ملیتی، برند ایرانی ، اعتبار جهانی با رویکرد ورود به بازارهای جهانی ،جهت ایجاد محتوا در فضای مجازی و شبکه های خبری و اجتماعی به زبان های فارسی و انگلیسی ، در تاریخ 9 دی 1395 در تالار سعدی مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار گردید.
این همایش باحضور اساتید برجسته و جهانی مدیریت و برندینگ، اعضای شورای علمی سازمان تجارت جهانی و علائم تجاری و نماینده محترم اتحادیه اروپا و با حضور ریاست محترم کمیته علمی آکادمی برند ایران و مدیران و نمایندگان شرکت‌ها و سازمان‌ها از سراسر کشور به واکاوی موانع و مشکلات موجود بر سر راه ورود کالاها و خدمات ایرانی به بازارهای بین‌المللی و بیان راهکارهای عملیاتی درجهت نهادینه کردن نام و نشان برندهای کشور در سطح جهانی پرداخت.
اجلاس سران و مدیران تجارت اسلامی
اجلاس یک روزه سران و مدیران تجارت اسلامی در تاریخ 25 فروردین ماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش، سالن خلیج فارس، با حضور جمع کثیری از فعالان اقتصادی و سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی برگزار شد.
عناوینی چون آگاهی از برنامه ها و راهبردهای تولید، صادرات و واردات در راستای سیاست های سلامت محور دولت، شناسایی مزیت‌ها، زمینه‌ها، فرصت‌ها و طرح‌های سرمایه‌ گذاری داخلی و خارجی، نقش و اهمیت صادرات اقتصاد حلال و حذف در آمدهای نفتی، نقش توسعه استانداردها در ارتقای کیفیت تولید و خدمات، بانکداری اسلامی و اهمیت مشارکت نظام بانکی در سود و زیان فعالیت های تجاری و برگزاری نمایشگاه‌ها و همایش‌های بین المللی در راستای توسعه تجارت بین المللی از جمله محور های این اجلاس بوده‌اند.
کنفرانس مدیریت شهری
کنفرانس مدیریت شهری با موضوع شهرت شهر ، برند شهر ، ثروت شهر در تاریخ 22 تیر 1396 در مرکز همایش های بین‌الملی صدا و سیما برگزار گردید.
مراسم فوق با حضور مدیران و مسئولین ارشد کشور ، اساتید و مدیران با هدف شناسایی و معرفی کسب و کارهای موفق شهری ، ایجاد فضای رقابت و تلاش در جهت بهبود فضای کسب و کار، ایجاد بستر ارتباط مستقیم بین مسوولین و فعالان اقتصادی حوزه خدمات شهری ، الگوبرداری و انتقال دانش و تجربیات در حوزه برندسازی شهری در مرکز همایش های بین الملی صدا و سیما برگزار شد.
دومین اجلاس سه دهه مقاومت اقتصادی ایران
دومین دوره اجلاس سه دهه مقاومت اقتصادی ایران با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری درحمایت از تولید ملی و در راستای ارزش‌گذاری و تجلیل از چهره های برجسته اقتصاد ایران در تاریخ 27مهر ماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی رفاه تهران برگزار شد.
با توجه به اینکه بهترین تصمیمات در عرصه کسب و کار مستلزم داشتن اطلاعات از ابعاد موثر بر اقتصاد ایران، اطلاع از تصمیمات مقامات ارشد کشور به منظور هدایت صحیح سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در بازارهای داخلی و خارجی است، این همایش در جهت حمایت از صنعت، تولید و خدمات ایرانی برگزار گردید.

برخی از سخنرانان همایش های گذشته

دکتر دیاکو نوروزی

دکتری مدیریت بازاریابی از دانشگاه هیوستن امریکا

دکتر مصطفی جعفری

دکتری مهندسی و دانشیار دانشگاه علم و صنعت ایران

دکتر رضا نیسانی

استاد و مدرس حوزه کیفیت

دکتر شهریار شفیعی

ریاست هیئت علمی آکادمی برند ایران ، ریاست اتاق فکر برند و تبلیغات سازمان صنعت ،معدن و تجارت

دکتر مهدی کنعانی

تحلیلگرو مشاور تامین مالی و هوش سرمایه گذاری ،استاد برتر کارآفرینی کشور

دکتر یحیی علوی

دکتری بازاریابی در رفتار مصرف کننده از دانشگاه FIU امریکا ، مدیر ارشد فروش Interface Media - یاهو در خاورمیانه و آفریقا

دکتر سعید خزائی

ریاست انجمن آینده نگری ایران عضو برد تخصصی گروه مشاوران استراتژی اتحادیه اروپا

دکتر علی آقا محمدی

ریاست محترم کمیسیون علمی- راهبردی و جانشین کمیسیون اقتصاد کلان و بازرگانی مجمع تشخیص مصلحت نظام
برخی از حامیان و همکاران رویدادهای گذشته